Półkolonie zima 2020

Zapraszamy dzieci w wieku 6-10 lat do księgarni Tarabuk w Teatrze Lalka na zimowe zajęcia z LEGO Story Starter. Księgarnia zlokalizowana jest w Pałacu Kultury i Nauki, Pl. Defilad 1, niedaleko stacji metra Świętokrzyska.

Każdego dnia do obiadu mamy zaplanowaną wycieczkę, a po obiedzie będziemy budować z klocków LEGO.

Dzień 1. – Poznajmy się – zapewnimy moc ciekawych zabaw na świeżym powietrzu. Wybierzemy się na duży plac zabaw przy placu Wilsona.

Dzień 2. – Centrum Pieniądza – zwiedzanie Centrum Pieniądza z animatorem. Każde dziecko otrzyma elektroniczną kartę, za pomocą której będzie mogło się logować do poszczególnych atrakcji.

Dzień 3. – Harce na lodowisku – będziemy ćwiczyć kondycję fizyczną na lodowisku zlokalizowanym przy PKiN. Jeśli będzie śnieg, zbudujemy też niekonwencjonalne bałwany.

Dzień 4. – Wizyta w Fun Park Digiloo – będziemy szaleć na placu zabaw pod dachem, pławić się w kulkach, zjeżdżać na zjeżdżalniach, pokonywać tunele i skakać na trampolinach.

Dzień 5. – Zabawy w Parku Morskie Oko – wybierzemy się na plac zabaw w Parku Morskie Oko, będziemy mogli skorzystać z siłowni na świeżym powietrzu oraz pozjeżdżać z górki (gdy będzie śnieg).

Gdyby pogoda zmusiła nas któregoś dnia do pozostania pod dachem, zapewnimy dzieciom dodatkowe atrakcyjne zajęcia.

Godziny zajęć: 09:00 – 17:00

Drugie śniadanie, obiad, podwieczorek, napoje przez cały dzień

Cena: 650 zł

Szczegółowy program na www.zeronudy.com.pl

Może Cię zainteresować:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *