22 czerwca (czwartek) ~ SUBHUTI ANAND I JEGO ŻYCIE Z OSHO

22 czerwca (czwartek) godz. 18:00 – 20:00 (z przerwą kawową)

Kobiety Mocy oraz księgarnia Tarabuk w Nowym Świecie Muzyki

zapraszają kobiety i mężczyzn na spotkanie z Subhutim Anand – autorem kilku książek, w tym ‚My Dance with a Madman” (‚Mój taniec z szaleńcem’) – ponad 60 krótkich opowieści o jego życiu z OSHO. Subhuti przyjeżdża do Polski po raz pierwszy w czerwcu 2017r.

Książka ‚My Dance with a Madman” jest do kupienia w księgarni Tarabuk w Nowym Świecie Muzyki (cena 33.50 PLN)

Spotkanie będzie tłumaczone na jęz. polski

*
ANAND SUBHUTI jest byłym brytyjskim reporterem politycznym, pracował z sukcesami dla Brytyjskiego Parlamentu w Londynie.
W 1976 zrezygnował z tej pracy i wyjechał do Indii by spotkać oświeconego mistyka OSHO. Został uczniem OSHO i przez 14 lat żył w jego aszramie w Punie.

W 1981, wraz z Osho, wyjechał do USA by stworzyć ‚Rancho Rajneesh’, budując domy, i zakładając gazetę Rajneesh Times.
W tym czasie do mediów trafiła opisana przez niego (legendarna dziś) historia o stale rosnącej kolekcji Rolls Roycesów Osho. Spotkał się z Prezydentem Ronaldem Reaganem w Białym Domu.
Subhuti wrócił do Indii w 1987r i żył z Osho w aszramie w Pune aż do śmierci mistyka w 1990r. Subhuti żyje głównie w Europie, ale co roku powraca do Indii, by złożyć hołd krajowi, który kocha. Subhuti medytuje i prowadzi warsztaty od ponad 30 lat.

Opracował własną metodę pracy z ludźmi. Obok pracy z polaryzacją pierwiastka żeńskiego i męskiego w nas, Subhuti naucza Eneagramu, ponownego przeżywania przeszłych wcieleń, Tantry i psychodramy.

Napisał kilka książek, w tym ‘My Dance With a Madman’ (‘Mój taniec z szaleńcem’) – historię jego życia z OSHO. Wraz z Margot Anand pracował także nad jej bestsellerem o Tantrze, ‘The Art of Sexual Ecstasy’ (‘Sztuka ekstazy seksualnej’).

Więcej o Subhuti: goo.gl/62fvfA

Księgarnia-kawiarnia Tarabuk

Tarabuk w Nowym Świecie Muzyki
ul. Nowy Świat 63
Warszawa Śródmieście
(blisko stacji metra Nowy Świat Uniwersytet)