18 października (niedziela) ~ ŻYCIE JEST KOLEKTYWNE spotkanie z Vismayem

Dla wszystkich którzy chcą mieć dobre relacje ze sobą, z innymi i z otaczającym światem, godz. 19:00

vismay

Tytuł: „ŻYCIE JEST KOLEKTYWNE” – spotkanie z joginem Jivanem Vismayem.

Dla kogo: Dla wszystkich którzy chcą mieć dobre relacje ze sobą, z innymi i z otaczającym światem.

Co będzie:
Na spotkaniu z perspektywy nauki i mądrości tradycyjnej Jogi uaktualnimy sobie pojęcie kolektywności życia. Po krótkim wstępie Vismaya uczestnicy będą mogli zadawać pytania i poprzez nie temat będzie się rozwijał, odkrywał przed gośćmi różnorodne aspekty tematu.
Spotkanie odbywa się w ramach co kwartalnych przyjazdów Jivana Vimsaya do Polski i prowadzonej przez niego szkoły „Coach Shri Vivek Yogi Integralnej” organizowanej przez Shro Vivek Yoga Poland  www.svypoland.pl.

Tekst o Vismayu:
Jivan Vismay – Urodził się w Haridwar w Indiach, w rodzinie przekazującej z pokolenia na pokolenie mądrość Jogi, jest jej ambasadorem w Europie. Od ponad 10 lat mieszka w Barcelonie gdzie prowadzi Centro Shri Vivek (joga, ajurveda, terapia ) Forma życia, którą podąża Vismay jest łączeniem kultury wschodu, w której wyrósł z kulturą zachodu, w której mieszka. Szalone tempo życia zachodu generalizujące stres i wywodzące się z niego choroby, zaburzenia relacji międzyludzkich, zagubienie, brak szacunku dla samego siebie spowodowały, że Vismay podjął się adaptacji jogi do kultury zachodu, zarówno, jako formy życia jak i sposobu myślenia. W swojej pracy z ludźmi rozszerza terapię o renowację pamięci komórkowej i zarządzanie stresem.

Kiedy: 18 października godz. 19.00 – 21.00
Cena: 10 PLN

Więcej informacji:
Shro Vivek Yoga Poland …

wstępne info
Kind regards,
Janka Wężowska