13 czerwca (wtorek) ~ Mistrzowska Akademia Miłości zaprasza

13 czerwca (wtorek) g. 19.00-21.00

Mistrzowska Akademia Miłości i Księgarnia Tarabuk w Nowym Świecie Muzyki
zapraszają na cykl
„ROZMOWA z SENSEM i HUMOREM”
Mira Jankowska i Andrzej Burzyński
rozmawiają na temat
3 x P, czyli… PRZYJAŹŃ – PRZYGODA – PRAWDA

Z jakiego powodu mamy lub nie mamy przyjaciół? Co to znaczy przyjacielem być? Czy przygoda jest zarezerwowana tylko dla młodych? Kiedy rezygnujemy z wyzwań i dlaczego? Jak odzyskać odwagę bycia sobą, czyli być prawdziwym? Jak przyjaźń wpływa na podejmowanie wyzwań i co to ma wspólnego z prawdą?

Szczegóły spotkania TU: https://mistrzowska.pl/rozmowy/

MIRA JANKOWSKA, twórczyni Mistrzowskiej Akademii Miłości (www.mistrzowska.pl), przedsięwzięcia wzmacniającego więzi społeczne, publicystka i dziennikarka Jedynki Polskiego Radia („Damska Torebka” i „Życie jest piękne”), naukowiec. Autorka warsztatów wspierających rozwój osobisty kobiet i mężczyzn oraz trener wystąpień publicznych. Kobieta instytucja i fascynatka życia, zauroczona człowiekiem, jego możliwościami i efektami zmian, jakie decyduje się on wprowadzać w życiu własnym i w świecie.

ANDRZEJ BURZYŃSKI, coach i trener rozwoju osobistego (www.andrzejburzynski.pl) założyciel Instytutu Rozwoju Osobistego KOAH, wykładowca Alternatywnej Szkoły Biznesu i Rozwoju Osobistego, prowadzi cotygodniowe audycje w internetowym radiu Kontestacja. Autor książek, m.in. „Od pasji do biznesu”, „Życie pełne pasji”, „Przebacz i uwolnij siebie”. Aktywny inwestor na rynku nieruchomości. Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec dwóch synów.

Wstęp 35 zł, bilety do nabycia na miejscu na pół godziny przed spotkaniem. Zapraszamy! 🙂

Rezerwacja biletów TU: httpss://goo.gl/XZ9OX6

W księgarni Tarabuk wybór najważniejszych książek dotyczących powyższych tematów m.in. „Pochwała przyjaźni” Michała Herera
oraz nagrania CD audio z widowisk edukacyjnych Mistrzowskiej Akademii Miłości.