13 czerwca (środa) ~ Socialfiction rap


13 czerwca (środa)  godzina 18:30.

Księgarnia Tarabuk Nowy Świat 63 zaprasza na spotkanie autorskie z Piotrem Sarmini wokół powieści „BEZ PRZEKAZU” wydawnictwa CZARNY KAJET.

Rozmowę poprowadzi poeta i muzyk Wojciech Zamysłowski.
Na miejscu pojawi się także część prac Michała Stopy – street artowca znanego szerzej jako ZERO TROSK.

🌟 Debiutancka powieść Piotra Sarminiego zabiera czytelnika w futurystyczny świat Polszawy 2044, w którym losy trojga ludzi: rapera, jutuberki i słoika przecinają się w nieoczekiwanej plątaninie zdarzeń, prowadząc do krańcowych punktów poszukiwania własnej kariery i tożsamości.

📓 Księgarnia Tarabuk, ul. Nowy Świat 63,

🍷Na miejscu drobny poczęstunek w postaci lampki wina oraz możliwość nabycia książki.

Piotr Sarmini – warszawiak polsko-syryjskiego pochodzenia, rocznik 93′. Założyciel projektu „Long Trip”, laureat ministerialnego konkursu „Zaprogramuj dom kultury”, redaktor naczelny czasopisma „UW/AŻAJ”. Studiował filologię polską na UW i UAM, pracę dyplomową poświęcił zespołowi PRO8L3M. „Bez przekazu” to jego pierwsza powieść.

🔍 „Powieść Bez przekazu należy do zupełnie nowej prozy, która świadomie i równocześnie czerpie z subkultur młodzieżowych, jak i z ich dotychczasowych przetworzeń literackich. Jej zasada organizacyjna opiera się nieoczekiwanie na rytmie, który nie tylko jest kolejną zabawą z rapem, ale i próbą „nakręcenia” czytelnika, wprowadzenia go w pewien nastrój, poprzez który zbliży się do niego opisywany świat, jego bohaterowie, ich sposób oglądania wszystkiego wokół. To ważne, bo dawno prozy tak jawnie nastrojowej nikt nie proponował.” – prof. dr hab. UAM Tomasz Mizerkiewicz

🌟 „Z A J E B I O Z A” – Anna Maria Wierzchucka