11 czerwca (niedziela) ~ O mandalach kryształowych

11 czerwca (niedziela) godz. 16:00

Księgarnia-kawiarnia Tarabuk w Teatrze Lalka

Katarzyna Barszczyńska zaprasza na wykład wprowadzający do Studium Kryształowego – o szczególnym sposobie widzenia i czucia świata kryształów – bezpiecznym, zawsze czystym, pełnym energii w ciągłym obiegu i dającym szanse stopienia się z Naturą.


O przyjaźni między Istotami Ziemi – między kryształem i człowiekiem.

O świecie wprowadzającym poczucie właściwego miejsca i czasu dokładnie tu, gdzie jesteśmy – nie kiedyś – jak zdobędziemy wyższe wibracje, czystość i mądrość, tylko dokładnie w danej chwili – bez oceniania swojego stanu duchowości – jakości i stopnia!

Poczujemy minerały w rękach, w ciele i swoim polu, zobaczymy jak wygląda kilka struktur świętej przestrzeni Człowieka, ułożymy wspólną mandalę biała i czarną – początek i koniec i koniec i początek…

specjalną atrakcją wieczoru będzie prezentacja książki autorstwa prowadzącej – „Mandale kryształowe” o kryształach i sposobach ich używania przez nas tak, aby najlepiej odczuć ich działanie w naszym życiu i materii.
Książka ma działanie wysokoenergetyczne i inspirujące – porusza wszystkie płaszczyzny naszej energetyki i linii życia.
Doskonała na prezent dla siebie – na wiosnę – początek, kiełkowanie, inspirowanie przestrzeni, na wszystko 🙂

informacje szczegółowe:

https://swiatkrysztalow.com.pl/studium-krysztalowe

studium będzie odbywać się w Czereśniowy Polu u Kasi Barszczewskiej, mamy od niej zaproszenie do jej pieknego miejsca, ,spotkania letnie odbywają się na terenie Warszawy – terminy dogadamy na spotkaniu 🙂 najchętniej czwartki i piątki po południu do późnego wieczora 🙂