1 marca (niedziela) ~ Medycyna chińska dla zdrowia kobiet w ciąży i po porodzie

1 marca (niedziela) godz. 18:00
LUSTRA LOGOjpg


Lustra – Fundacja Wspierania Rozwoju Osobistego zaprasza na spotkanie z Rafałem Beckerem poświęcone zaleceniom chińskiej medycyny dla kobiet planujących zajść w ciążę, będących w ciąży bądź są świeżo po porodzie.

• podstawowe zalecenia odnośnie diety i na co zwrócić uwagę jeśli chodzi o strefę emocjonalną w ciąży
• zalety odpowiednich ćwiczeń w ciąży
• pogląd tradycyjnej medycyny chińskiej na najczęstsze dolegliwości w ciąży
• jak prawidłowo zadbać o kobietę w połogu
• pogląd tradycyjnej medycyny chińskiej na najczęstsze dolegliwości kobiet w połogu (bezsenność, depresja)
• zalecenia dla kobiet karmiących piersią oraz w przypadku najczęstszych dolegliwości w tym okresie (brak pokarmu, mlekotok, zapalenie sutka, spękane sutki)
• jak bezpiecznie i zdrowo wrócić do formy

Tradycyjna Medycyna Chińska podchodzi do każdego przypadku w sposób zindywidualizowany, dlatego prowadzący uprzedza, że to, co przekaże będzie pewnym uogólnieniem dla ułatwienia przekazania tego ciekawego medycznego spojrzenia na temat związany z ciążą.

Prowadzący:

Rafał Becker- instruktor shaolińskiego qigongu, z wykształcenia filozof i manager kultury. Osobisty uczeń mistrza Shi De Honga z Klasztoru Shaolin. Dwukrotnie odbywał wizyty w Shaolinie (2012 i 2014 rok). W czasie nich ćwiczył shaoliński qigong zarówno pod kierunkiem mistrza Shi De Honga jak i mistrzów Shi Su Ganga i Shi De Lina.
Nieustannie szkoli się z zakresu Tradycyjnej Medycyny Chińskiej zarówno w ramach Centrum Sztuk Zdrowotnych w Warszawie jak i Instytutu Medycyny Chińskiej w Krakowie. Ponadto porównawczo studiuje wiedzę z zakresu Tradycyjnej Medycyny Tybetańskiej na szkoleniach organizowanych przez Akademię Tradycyjnej Medycyny Tybetańskiej w Polsce (pod kierunkiem dr Nidy Chenagtsanga).

Po wykładzie prowadzący odpowie na pytania
Czas:1,5 godz wykład plus pół godz. na pytania

WSTĘP WOLNY,
obowiązują zapisy przez formularz online: httpss://docs.google.com/forms/d/1NbDwZZgooP2tev8yNWyP8WKcPXDIhAtAQc9orZxC50A/viewform?usp=send_form

Podczas spotkania będzie można kupić w promocyjnej cenie książkę pt. Terapia pożywieniem – Joerg Kastner

terapia