1 lipca (sobota) ~ Warsztaty kreatywne z autorką książki „Co widzisz”

1 lipca (sobota) godz. 12:30

Zapraszamy na spotkanie z Klaudyną Sułek autorką książki „Co widzisz”

W trakcie spotkania rozmowy autorki z dziećmi o wyobraźni, tworzenie i przerabianie plam oraz gryzmołów.
„Co widzisz” to książka z obrazkami i powinna nimi zainteresować już najmłodszych (3-5 lat) natomiast wiersze będą odpowiednie również dla starszych dzieci (6-10 lat).
Ilustracje są pełne niespodzianek, a wierszyki podpowiadają co można zrobić w trakcie czytania lub później.

wstęp wolny
Liczba miejsc jest ograniczona, więc prosimy o zapisy: tarabuk@tarabuk.pl
O udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Książka powstawała po to, aby pokazać dzieciom jak można korzystać z wyobraźni. Jak jej używać w codziennym życiu i jak dzięki niej odkrywać świat, aby był niezwykły i ciekawy.*_Jak się bawić kiedy nie mamy zabawek, a pod ręką jest tylko zwykły patyk lub długopis._* Jest to 12 wierszyków, które autorka napisała wraz ze swoją Mamą. Początkowo miały być tylko dopełnieniem ilustracji, które same w sobie są niemałą niespodzianką, jednak ostatecznie zostały tak rozwinięte, że są równie ważne: bawią, poruszają a nawet mogą pomóc w oswajaniu strachów. Z tą książką wakacje na pewno nie będą nudne.

Klaudyna Sułek ukończyła ASP, grafik, fotograf, właścicielka małego studia graficznego. Nazywana przez dzieci „ciocią Klemens” szybko znajduje z nimi wspólny język. Szanuje ludzi, którzy potrafią słuchać, słucha osób, które mają coś do powiedzenia. Ma zamiłowanie do psychologii, nieszablonowe podejście do świata i szósty zmysł skupiony na artystycznym działaniu.